Последние сообщения / Олександр Слободян - авторский блог

Олександр Слободян
САЛЕКС
Директор

Фонд гарантування інвестицій як прояв інвестиційної імпотенції влади

22.10.2013 11:56

Вже в котрий раз в Україні намагаються «протягнути» законопроект «Про Фонд гарантування інвестицій на фондовому ринку». Мета законопроекту благородна – «враховуючи, що Україною взяті зобов‘язання щодо приведення національного законодавства у відповідність до законодавства Європейського Союзу, існує необхідність імплементації в українському законодавстві Директиви 97/9/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 3 березня 1997 року «Про схеми компенсації інвесторам»…. пунктом 17.2 Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», затвердженого Указом Президента України, передбачено розробити та внести на розгляд Верховної Ради України проект Закону України щодо створення компенсаційних механізмів захисту інтересів інвесторів. Отже, метою розроблення та прийняття законопроекту є приведення законодавства України у відповідність до вимог законодавства ЄС, а саме Директиви 97/9/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 3 березня 1997 року «Про схеми компенсації інвесторам».

Комментариев: 0

Штатний юрист чи юридичний аутсорсинг?

29.04.2013 20:20

В умовах ведення підприємницької діяльності на певному етапі розвитку бізнесу перед власником постає проблема правового супроводу бізнесу. Дехто намагається делегувати функції юриста головному бухгалтеру, секретарю чи іншим працівникам. І це спрацьовує, якщо мова йде про вирішення питань, що не потребують глибоких юридичних знань (написати листа контрагенту, отримати виписку чи витяг з ЄДРПОУ тощо). Яким би грамотним не був головний бухгалтер чи інший працівник, юриста він не замінить. Отже, можна без юриста, але з ним сон спокійніший і апетит кращий.

Комментариев: 0

Как выбрать юридическую фирму: это надо знать.

21.02.2013 14:57

Своевременная и качественная правовая помощь не менее актуальна чем медицинская. Каждый из нас врятли доверит свое здоровье медику-дилетанту. Ошибка при выборе адвоката или юридической компании тоже может дорого стоить.

Комментариев: 0

Не сподівайся на державу – зароби собі сам. Новації в сфері недержавного пенсійного забезпечення

05.08.2012 15:02

19 липня набрав чинності Закон № 4225-УІ «Про внесення змін до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення». Законом № 4225 внесено цілий ряд змін, які приводять Закон «Про недержавне пенсійне забезпечення» у відповідність до Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - суб’єктів підприємницької діяльності». Серед істотних змін також урегульовано питання:

Комментариев: 1

Правова модель агровенчурних інвестицийних фондів

21.06.2012 18:39

Сьогодні в Україні відбувається корпоратизація аграрного бізнесу. В агробізнесі пришвидшились консолідаційні процеси, у результаті яких утворилися потужні аграрні компанії Наразі найбільш поширеною корпоративною організаційно-правовою формою в аграрному секторі економіки України є холдингова компанія.

Комментариев: 0

Про правовий статус фінансових консультантів

25.04.2012 00:03

Нас буквально окупували різні фінансові консультанти, які вважають, що краще за нас знають, куди нам інвестувати свої кровно зароблені – в золото, цінні папери, нерухомість чи інші об’єкти матеріального світу. Яким же є їх правовий статус?

Комментариев: 0

Коли в Україну прийдуть інвестиційні фонди?

31.03.2012 00:52

Нещодавно прийнятий у першому читанні Закон України «Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)» готують до наступного читання у Верховній Раді України. В цей час професійні учасники фондового ринку пробують висловити свої пропозиції. Саме на одному з таких засідань в голову «вашого покірного слуги» прийшли наступні думки.

Комментариев: 1

В Украине появится финансовый омбудсмен?

02.03.2012 01:32

В наше время трудно найти человека, чьи права ни разу не нарушали банки, страховые компании, компании по управлению активами и прочие финансовые учреждения. Чтобы защитить свои права, клиенты финансовых компаний вынуждены были проходить долгий путь переговоров и судебных тяжб. В Украине отсутствует механизм охраны и защиты прав пользователей финансовых услуг. В прочем, отсутствует и комплексное законодательство в этой сфере. Особо остро это ощутят на себе участники пирамиды «МММ».

Комментариев: 0

Венчурный инвестиционный фонд как эффективный механизм управления активами и защиты от рейдерства

19.01.2012 15:27

Одной из актуальных проблем для украинского бизнеса была и всегда будет проблема создания эффективной организационно-правовой системы консолидации, управления активами, а также их защиты от неправомерных посягательств рейдеров

Комментариев: 1

Ціна лояльності клієнтів

21.11.2011 19:11

Нещодавно стало відомо, що інвестиційна компанія BG Капітал припиняє свою роботу в Україні. І це тільки початок. Незабаром про свої плани заявлять інші фінансові конгломерати. Вихід з фінансового ринку ключових гравців є свідченням наростаючих деструктивних тенденцій. В свою чергу, українці не поспішають інвестувати свої «кровно зароблені» в економіку країни через фінансові установи. Так, на думку Президента Асоціації українських банків Сугоняко О.А, за різними оцінками, на руках українціі зберігається десь від 40 до 60 млрд. доларів США.

Комментариев: 0

Поделиться:
Подписаться на Twitter:
Follow Investfundsru on Twitter
Страница: 1 из 2

1 2 Следующая