Последние сообщения / Олександр Слободян - авторский блог

Олександр Слободян
САЛЕКС
Директор

Начальник, как писать Облигация или Аблигация?

07.11.2011 14:36

На запитання із культового кінофільму дасть відповідь державний реєстр випусків цінних паперів, робота над яким ведеться Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.

Комментариев: 0

Афера на фондовому ринку

21.10.2011 16:29

Вже кілька років над фондовим ринком України літає привид Фонду гарантування інвестицій. Ось нещодавно Кабінет Міністрів України схвалив відповідний законопроект. Мета законопроекту благородна – посилення захисту інвесторів – фізичниих осіб на фондовому ринку. І розроблений він на виконання Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Співтовариства (переважно Директиви 97/9/ЄС від 03.03.97. щодо схем компенсації інвесторам). Аж хочеться уявити, як досі не навчені грошовими реформами та всілякими «МММ» інвестори, виймають свої «кровнозароблені», збираються в черги перед офісами вітчизняних торговців та КУА.

Комментариев: 0

До проблеми проффесійності фондовиків

27.09.2011 13:27

У своїй книзі «Вийшов хеджер з туману» Бартон Біггс влучно висловився стостовно інвестиційної статегії індивідуальних інвесторів: «Громадяни з тверезим розумом не допускають думки про те, щоб укласти грошове парі на своє змагання з професійними спортсменами або грати на гроші в карти проти професійних картярів. Чому ж ця думка повинна приходити в голову по відношенню до роботи на фінансових ринках?». В Україні має місце зворотня тенденція, коли індивідуальні інвестори, торгуючи цінними паперами, заробляють більше, чим професійні управителі. Та і сон у них здоровіший.

Комментариев: 4

Венчурний ІСІ - феномен вітчизняного спільного інвестування чи правова фікція?

21.09.2011 11:15

Прийняття Закону України « Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)» N2299-III від 15.03.01. виявилось важливим кроком на шляху розвитку вітчизняної індустрії спільного інвестування. Воно наблизило українське законодавства до стандартів цивілізованих країн. Однією з новел Закону стало впровадження венчурних ІСІ. Так, відповідно до ст.4 вищевказаного Закону недиверсифікований ІСІ закритого типу, який здійснює виключно приватне (закрите) розміщення цінних паперів ІСІ серед юридичних осіб та фізичних осіб, є венчурним фондом.

Комментариев: 0

Кому потрібен такий Фонд гарантування інвестицій на фондовому ринку?

15.09.2011 10:07

Вже кілька років привид Фонду гарантування інвестицій літає над фондовим ринком України. Ось і 22 серпня Кабінет Міністрів України схвалив законопроект «Про Фонд гарантування інвестицій на фондовому ринку». Мета законопроекту благородна – посилення захисту інвесторів –фізичниих осіб на фондовому ринку. І розроблений він на виконання Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Співтовариства (переважно Директиви 97/9/ЄС від 03.03.97. щодо схем компенсації інвесторам). Аж хочеться уявити, як навчені грошовими реформами та всілякими «МММ» інвестори, виймають свої «кровнозароблені», збираються в черги перед офісами вітчизняних торговців та КУА.

Комментариев: 0

Комітет з питань спільного інвестування: «А дорога наша - верная…»

12.09.2011 18:02

Завжди думав, що кращі представники вітчизняного спільного інвестування збираються разом влітку в Криму або інших теплих краях (зрозуміло, за свої ж «кровні») на різноманітних конференціях, щоб обговорити актуальні проблеми галузі і заодно поправити здоров’я. Невідомо як щодо першого, але стосовно другого один мій знайомий після одної такої конференції потім ще довго скаржився на біль в області печінки (не можна вживати мінеральну воду в такій кількості). Можливо, тому літо для спільного інвестування, зазвичай, не вирізняється особливою активністю.

Комментариев: 0

Поделиться:
Подписаться на Twitter:
Follow Investfundsru on Twitter
Страница: 2 из 2

Предыдущая 1 2