Последние сообщения / Виталий Мельничук - авторский блог

Виталий Мельничук
вице-президент компании «КИНТО»

Маємо не національну, а олігархічну економіку, яка перетворює Україну на сировинну колонію

29.01.2013 14:28

Після відновлення незалежності в 1991 році економіки України як єдиної цільності не існувало. Це була частина дуже специфічного, але єдиного господарського комплексу, зорієнтована на задоволення економічних, військових та інших потреб усього СРСР.

Комментариев: 0

Україна як сировинна колонія. Сучасна українська олігархія - фактор консервації бідності та відсталості країни

09.01.2013 13:26

Виступ Віталія Мельничука, віце-президента «КІНТО», на панельній дискусії «Олігархічний капіталізм в Україні. Колоніальний інструмент і головна перешкода для успіху українського проекту», в якому експерт порівняв структуру української економіки зразка 1991 та 2012 років, визначив та дав характеристику основним проблемам, породженим діючою олігархічною структурою економіки України.

Комментариев: 2

Пенсія: ні жити, ні вмерти…

28.08.2012 17:59

З давніх-давен люди шукали способи забезпечення себе у старості: самостійно, через великі сім’ї, общину, використовуючи нажите в робочий період майно... Були й досить незвичні для нашого часу способи. Наприклад, у деяких регіонах Японії ще на початку ХХ століття за багаторічною традицією старший син відводив немічних батька чи матір високо в гори і там залишав помирати, а мешканці районів Крайньої Півночі відправляли у човні своїх старих батьків у вічне плавання у відкрите море…

Комментариев: 0

Поделиться:
Подписаться на Twitter:
Follow Investfundsru on Twitter